Premierul Viorica Dăncilă a analizat activitatea tuturor miniştrilor din cabinetul său şi – în curând – îşi va anunţa concluziile.
Premierul Viorica Dăncilă a analizat activitatea tuturor miniştrilor din cabinetul său şi – în curând – îşi va anunţa concluziile. De altfel, prim-ministrul României a anunţat că va face această analiză lună de lună.
Source URL: https://observatornews.ro/politic/evaluare-cabinet-dancila-243141.html
