Accident rutier cu victimă, la Gratia – Ziarul Liber in Teleorman

[analyse_image type=”featured” src=”https://liberinteleorman.ro/wp-content/uploads/2026/05/WhatsApp-Image-2026-05-30-at-18.03.45.jpeg”]

Pompierii militari din cadrul Detașamentului Videle, cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD, împreună cu un echipaj SAJ Teleorman au intervenit astăzi, în jurul orei 16.55, la un accident rutier produs în loc. Gratia.

O femeie, de circa 25 de ani, conștientă și cooperantă, neîncarcerată, cu traumatisme ușoare, a primit primul ajutor și a fost transportată la Spitalul Videle de către echipajul SAJ.

Pompierii au continuat misiunea pentru asigurarea măsurilor de prevenire și stingere a incendiilor, iar autoritățile competente au preluat cazul pentru cercetări.

[analyse_source url=”https://liberinteleorman.ro/accident-rutier-cu-victima-la-gratia/”]


Analyse


Post not analysed yet. Do the magic.