[analyse_image type=”featured” src=”https://liberinteleorman.ro/wp-content/uploads/2026/05/director-administrare-imobile-1.jpeg”]
Directorul general al TR Administrare Imobile, Dragoș Alexandru Geantă, își petrece o parte din programul de lucru acasă.
Conform unor surse Liber în Teleorman, acesta pleacă în mod frecvent de la sediul societății. Astăzi, în jurul orei 14:30, acesta a părăsit locul de muncă. În jurul orei 15:00, mașina pe care o folosește doar el și care aparține firmei a fost văzută în apropierea locuinței sale.
Aceleași surse susțin că obiceiul ar fi unul constant, fiind vorba despre o pauză de câteva ore după-amiaza. El și-a făcut un obicei din a reveni în jurul orei în care se termină programul de lucru.


[analyse_source url=”https://liberinteleorman.ro/directorul-tr-administrare-imobile-si-somnul-de-frumusete-din-timpul-programului/”]